Robotyka w przemyśle stała się nieodzowna bez względu na branżę — wyspecjalizowane maszyny służące do automatyzacji procesów produkcyjnych pozwalają nie tylko znacząco zwiększyść wydajność firmy, lecz także wspomóc pracę, a niekiedy - zastąpić pracowników. By wzrost wydajności oraz redukcja kosztów osiągnęła planowane poziom, nie bez znaczenia będzie skorzystanie ze wsparcia specjalistów w dziedzinie robotyki przemysłowej. Zajmujemy się projektowaniem, uruchamianiem, modyfikacją, a także optymalizacją zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych dla przemysłu oraz kompletnych linii produkcyjnych.

Od linii produkcyjnej po pojedyncze stanowisko zrobotyzowane — oferta ABM Industry

Na usprawnienie procesów produkcyjnych w firmie decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców działających we wszytskich sektorach gospodarki: od automotive, przez branżę papierniczą, po petrochemiczną czy FMCG. ABM Industry od lat wspiera lokalne i międzynarodowe firmy w realizacji projektów mających na celu zoptymalizowanie czy po prostu automatyzację procesów produkcyjnych.  Opracowujemy projekty, a następnie wdrażamy robotykę przemysłową w różnorodnych formach — zajmujemy się zarówno pojedynczymi maszynami, gniazdami oraz zrobotyzowanymi stanowiskami, jak i kompletnymi, zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi.

Wdrażanie robotyki w przemyśle z pomocą naszych specjalistów

Nasza firma składa się z wykwalifikowanej kadry inżynierskiej o bogatym doświadczeniu i rozległej wiedzy, co pozwala nam z powodzeniem realizować zlecenia dla Klientów z dowolnych branż. Oferta robotyki w przemyśle obejmuje, na przykład, przygotowywanie pojedynczych stanowisk, całych linii produkcyjnych, czy wyspecjalizowanych, zrobotyzowanych cel oraz miejsc do paletyzacji. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny, mając na uwadze poufność przekazywanych nam informacji. Zapraszamy do kontaktu z ABM Industry!