Robotyka w przemyśle stała się nieodzowna bez względu na branżę — wyspecjalizowane maszyny służące do automatyzacji procesów produkcyjnych pozwalają nie tylko znacząco usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa, lecz także wspomóc pracę, a niekiedy nawet zastąpić pracowników. Wiąże się to ze wzrostem wydajności oraz redukcją kosztów, ale by móc przekonać się o korzyściach tego rodzaju, należy skorzystać ze wsparcia specjalistów w dziedzinie robotyki przemysłowej takich jak fachowcy z ABM Industry. Zajmujemy się projektowaniem, uruchamianiem, modyfikacją, a także optymalizacją zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych dla przemysłu i kompletnych linii produkcyjnych.

Od linii produkcyjnej po pojedyncze stanowisko zrobotyzowane — oferta ABM Industry

Na usprawnienie procesów produkcyjnych w firmie decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców działających w rozmaitych sektorach, od automotive, przez branżę papierniczą, po petrochemiczną czy FMCG. Wiąże się to z licznymi korzyściami, dlatego w ABM Industry udzielamy kompleksowej pomocy w realizacji tego celu. Opracowujemy projekty, a następnie wdrażamy robotykę przemysłową w różnorodnych formach — zajmujemy się zarówno pojedynczymi maszynami, gniazdami oraz zrobotyzowanymi stanowiskami, jak i kompletnymi, zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi.

Wdrażanie robotyki w przemyśle z pomocą naszych specjalistów

Nasza firma składa się z wykwalifikowanej kadry inżynierskiej o bogatym doświadczeniu i rozległej wiedzy, co pozwala nam z powodzeniem realizować zlecenia dla Klientów z różnorodnych branż. Oferta robotyki w przemyśle obejmuje zatem na przykład przygotowywanie pojedynczych stanowisk, linii produkcyjnych, zrobotyzowanych cel oraz miejsc do paletyzacji, a do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny, odpowiadając na wymagania Zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu z ABM Industry!