Na co zwrócić uwagę przy wyborze integratora systemów sterowania (ICS)

Na co zwrócić uwagę przy wyborze integratora systemów sterowania (ICS)

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak wybrać najlepszego integratora automatyki przemysłowej cz.2

Przy odpowiednim zastosowaniu tych najlepszych praktyk i zwróceniu uwagi na kluczowe czynniki, wybór dostawcy usług automatyki przemysłowej może stać się procesem bardziej przewidywalnym i skutecznym, co przyczyni się do osiągnięcia celów biznesowych, technologicznych czy zakupowych KPI Twojej firmy.

 


 

 1. Portfolio Projektów: Przeanalizowanie dotychczas zrealizowanych projektów dostawcy pozwala ocenić jego doświadczenie i specjalizację. Projekty o podobnym zakresie i skali mogą świadczyć o kompetencjach i umiejętnościach dostawcy.

 2. Opinie i Recenzje Klientów: Opinie i recenzje innych klientów mogą dostarczyć cennych informacji o jakości usług dostawcy. Ważne jest, aby zwracać uwagę na zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

 3. Stabilność Finansowa: Ocena stabilności finansowej dostawcy jest kluczowa, aby zapewnić, że będzie on w stanie wywiązać się z zobowiązań w długim okresie czasu. Solidne podstawy finansowe dostawcy minimalizują ryzyko przestojów i problemów projektowych.

 4. Wsparcie Posprzedażowe: Warto zwrócić uwagę na poziom wsparcia posprzedażowego, jakie oferuje dostawca. Dostępność serwisu, szybka reakcja na problemy oraz możliwość długoterminowej współpracy są istotne dla ciągłości operacyjnej.

 5. Innowacyjność: Dostawca, który inwestuje w badania i rozwój oraz wdraża innowacyjne rozwiązania, może przynieść dodatkowe korzyści poprzez nowoczesne technologie i optymalizację procesów.

 6. Zarządzanie Projektem: Ocena kompetencji dostawcy w zakresie zarządzania projektami, w tym planowania, monitorowania i raportowania postępów, jest istotna dla zapewnienia terminowej i efektywnej realizacji projektu.

 

O najlepszych praktykach przy sourcingu dostawcy usług z zakresu automatyki przemysłowej przeczytasz w TYM ARTYKULE.

Pobierz bezpłatnego e-booka

Jak generować wartość w zakupach produkcyjnych i CAPEX

 

Ponad 18 stron konkretów zakupowych, inwestycyjnych, CAPEXowych oraz project management.

 • oszczędności
 • raportowanie
 • KPI
 • najlepsze praktyki w sourcingu integratorów systemów sterowania
 • wartość a automatyka przemysłowa

Pobierz PDF